Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pneuri pentru autovehicule +montat+demontat+echilibrare
- Număr anunț
- DA21976238
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MADARAS (CUI 19259457)
- Furnizor / câștigător
- SAMIDA SERV SRL (CUI 7816503)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 773,10 RON
- Valoare finală
- 773,10 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 14:25
- Data finalizării
- 12.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.