Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii publicitare
- Număr anunț
- DA21970907
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Anghel Saligny (CUI 4652716)
- Furnizor / câștigător
- PROFESIONAL MEDIA CONCEPT SRL (CUI RO35168369)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.900 RON
- Valoare atribuită
- 8.900 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 11:52
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.900 RON
din 8.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro