Ofertă refuzată
Cumpărare directă
DEFLECTOR CERAMICA REFRACTARA FOCAR TIP U PT. CAZAN GAZEIFIC. ORLAN 25-130 kW, 250x225x200(80)m
- Număr anunț
- DA21938209
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZILA RÂMNICELU (CUI 17761146)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 932,76 RON
- Valoare finală
- 932,76 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 12:46
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.