Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARUSEL ROTATIV CU FIGURINE 3D CU BRATE OSCILANTE DE INALTIME 4-14 ani

Număr anunț
DA22021284
Autoritate contractantă
Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
37535230-8 · Calusei pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
11.12.2018 11:37
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.