Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASINUTA PE ARCURI 3-8 ani
- Număr anunț
- DA22019776
- Autoritate contractantă
- Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 37535230-8 · Calusei pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.400 RON
- Valoare atribuită
- 6.400 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 11:01
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.400 RON
din 6.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro