Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZINFECTANTI

Număr anunț
DA22040645
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ABILITARE SI REABILITARE PENTRU PERSOANE CU DIZABILITATI CISNADIE (CUI 31458327)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
485 RON
Valoare atribuită
485 RON
Data publicării
12.12.2018 12:01
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

485 RON

din 485 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.