Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente pentru antrenament necesare CSM Oradea pt sectia de baschet
- Număr anunț
- DA22029704
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ORADEA (CUI 15569544)
- Furnizor / câștigător
- SAFE SPORTS SRL (CUI 34983479)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.966 RON
- Valoare atribuită
- 2.966 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 15:29
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.966 RON
din 2.966 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro