Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PATUTUTRI GRADINITE
- Număr anunț
- DA22040016
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 248 (CUI 4382507)
- Furnizor / câștigător
- RUXY BUSINESS INVEST SRL (CUI 32337820)
- Cod CPV
- 39143116-2 · Patuturi pentru copii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.980 RON
- Valoare atribuită
- 49.980 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 11:45
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 11:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49.980 RON
din 49.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro