Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun scolar, cu inaltimea reglabila

Număr anunț
DA22039242
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GAINESTI (CUI 33589590)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.864 RON
Valoare atribuită
6.864 RON
Data publicării
12.12.2018 11:27
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 17:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.864 RON

din 6.864 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.