Ofertă acceptată Cumpărare directă

Model Dual Muscular, 3/4 din marimea naturala, pe un suport metalic cu 5 roți, 45 de piese

Număr anunț
DA22038343
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.836 RON
Valoare atribuită
55.836 RON
Data publicării
12.12.2018 11:08
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.836 RON

din 55.836 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.