Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,6% sub estimat
ELTRA 20KG detergent dezinfectant
- Număr anunț
- DA40543141
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB GESELLSCHAFT MBH (CUI ATU14260100)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.967,40 RON
- Valoare atribuită
- 5.810 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.06.2026 13:33
- Termen limită
- 08.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2026 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.810 RON
din 5.967,40 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 157,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.