Ofertă acceptată Cumpărare directă

oglinzi si bare balet pentru sala de repetitii

Număr anunț
DA22033485
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 4582947)
Furnizor / câștigător
KLEIN GLASS SERV SRL (CUI 25613477)
Cod CPV
39299300-7 · Oglinzi din sticla (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.030,70 RON
Valoare atribuită
24.030,70 RON
Data publicării
12.12.2018 08:58
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.030,70 RON

din 24.030,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.