Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET 3 CUPE PROMO 1

Număr anunț
DA22007647
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR SI ELEVILOR ORADEA (CUI 4641229)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI RO18394315)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,28 RON
Valoare atribuită
173,28 RON
Data publicării
10.12.2018 13:35
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173,28 RON

din 173,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.