Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET CONSOLE HABITAT PENTRU UNITATE EXTERNA AER CONDITIONAT, 12.000 BTU

Număr anunț
DA22033107
Autoritate contractantă
COMUNA SOLDANU (CUI 3796934)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,13 RON
Valoare atribuită
107,13 RON
Data publicării
12.12.2018 08:44
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,13 RON

din 107,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.