Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pronto sprai mobila 400ml multisuprafete

Număr anunț
DA22034731
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
39810000-3 · Preparate odorifere si ceara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,20 RON
Valoare atribuită
193,20 RON
Data publicării
12.12.2018 09:39
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,20 RON

din 193,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.