Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet de servicii postale

Număr anunț
DA22044125
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BRĂILA (CUI 4584948)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.499,29 RON
Valoare atribuită
1.499,29 RON
Data publicării
12.12.2018 13:34
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.499,29 RON

din 1.499,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.