Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Robinet electric DELIMANO 110008660 si Calorifer electric MYRIA MY43102, 9 elementi, 3 trepte putere
- Număr anunț
- DA22042065
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 44411100-5 · Robinete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 628,78 RON
- Valoare atribuită
- 628,78 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 12:38
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
628,78 RON
din 628,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro