Ofertă refuzată Cumpărare directă

Materiale întreținere sanitare

Număr anunț
DA22029144
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
621,20 RON
Valoare finală
621,20 RON
Data publicării
11.12.2018 15:11
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.