Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,0% sub estimat
BANDA ADEZIVA 19X33M CENTRUM
- Număr anunț
- DA22030835
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,60 RON
- Valoare atribuită
- 1,52 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.12.2018 16:16
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 16:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1,52 RON
din 1,60 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 0,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.