Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu UTP, rola 305m, CAT5e BELDEN UTP CAT.5e twisted pair installation cable 305m (Cablu UTP

Număr anunț
DA22036086
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
Cod CPV
32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
571,72 RON
Valoare atribuită
571,72 RON
Data publicării
12.12.2018 10:16
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

571,72 RON

din 571,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.