Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou publicitar ceremonii

Număr anunț
DA22002724
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Furnizor / câștigător
BRACOMA SPORT SRL (CUI RO22440428)
Cod CPV
44210000-5 · Structuri si parti de structuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.789 RON
Valoare atribuită
2.789 RON
Data publicării
10.12.2018 11:29
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.789 RON

din 2.789 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.