Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ECHIPAMENTE PROTECTIE

Număr anunț
DA22029881
Autoritate contractantă
COMUNA PODURI (CONSILIUL LOCAL PODURI) (CUI 4278183)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,55 RON
Valoare atribuită
647,55 RON
Data publicării
11.12.2018 15:35
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 16:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,55 RON

din 647,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.