Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Covorase (presuri) antibacteriene pentru decontaminare CB 600 (95/90x60 cm)
- Număr anunț
- DA22012840
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- NOVENTIS INTERNATIONAL SRL (CUI RO18168385)
- Cod CPV
- 42924720-2 · Echipament de decontaminare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare finală
- 1.008 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 16:13
- Data finalizării
- 12.12.2018 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.