Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MINER USA TERMOPAN
- Număr anunț
- DA22025778
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- VASISIXUNIV SRL (CUI RO5885035)
- Cod CPV
- 43329000-5 · Ansambluri de echipamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192,95 RON
- Valoare atribuită
- 192,95 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 13:34
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
192,95 RON
din 192,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro