Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet igiena si curatenie

Număr anunț
DA22040740
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA OCTAV BANCILA CORNI (CUI 24030165)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.722,94 RON
Valoare atribuită
2.722,94 RON
Data publicării
12.12.2018 12:04
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 17:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.722,94 RON

din 2.722,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.