Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse materiale de constructii

Număr anunț
DA22029732
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Dorohoi (CUI 4392462)
Furnizor / câștigător
CHIRCIUC PREST SRL (CUI 15665932)
Cod CPV
44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
763,04 RON
Valoare atribuită
763,04 RON
Data publicării
11.12.2018 15:30
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

763,04 RON

din 763,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.