Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse materiale pentru SVSU Sabaoani
- Număr anunț
- DA22029484
- Autoritate contractantă
- COMUNA SABAOANI (CUI 2613800)
- Furnizor / câștigător
- DEC INVEST SRL (CUI 15313634)
- Cod CPV
- 44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.989,57 RON
- Valoare atribuită
- 1.989,57 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 15:22
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.989,57 RON
din 1.989,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro