Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii, antimucigai,zugraveli acoperis terasa

Număr anunț
DA22034468
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 4322858)
Furnizor / câștigător
ASTRALIS COMIMPEX S.R.L. (CUI RO2608897)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.413,86 RON
Valoare atribuită
27.413,86 RON
Data publicării
12.12.2018 09:32
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.413,86 RON

din 27.413,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.