Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARAȚII CURENTE ȘCOLI - Școala Gimnazială Șercaia

Număr anunț
DA22021274
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SERCAIA (CUI 29476852)
Furnizor / câștigător
TEOBOG INVEST SRL (CUI 18376114)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.990,32 RON
Valoare atribuită
49.990,32 RON
Data publicării
11.12.2018 11:37
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.990,32 RON

din 49.990,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.