Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari reparatii-Amenajare Casuta de lemn - Pavilion E -Muzeul Bistrita (Casa de oaspeti)

Număr anunț
DA22004875
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal Bistrita Nasaud (CUI 4347755)
Furnizor / câștigător
SOVIAND SRL (CUI 16960299)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.105,12 RON
Valoare atribuită
18.105,12 RON
Data publicării
10.12.2018 12:23
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.105,12 RON

din 18.105,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.