Ofertă acceptată Cumpărare directă

Antivirus ESET NOD32 Multi-Device 5, 1 an + 1 an gratuit, 5 utilizatori, Box

Număr anunț
DA22026035
Autoritate contractantă
COLEGIUL REFORMAT BACZKAMADARASI KIS GERGELY (CUI 14076580)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705,87 RON
Valoare atribuită
705,87 RON
Data publicării
11.12.2018 13:42
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705,87 RON

din 705,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.