Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs "Achizitii Publice "

Număr anunț
DA22035568
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI RO32521937)
Furnizor / câștigător
TOP CURS SOLUTION SRL (CUI 38004514)
Cod CPV
80500000-9 · Servicii de formare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare atribuită
500 RON
Data publicării
12.12.2018 10:01
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500 RON

din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.