Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVIZII ASCENSOARE
- Număr anunț
- DA22027113
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- R1353884 HELP 92
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.400 RON
- Valoare atribuită
- 8.400 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 14:11
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 08:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.400 RON
din 8.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro