Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de pompieri si de salvare
- Număr anunț
- DA22017219
- Autoritate contractantă
- Municipiul Carei (CUI 4481160)
- Furnizor / câștigător
- Brancz Stefan PFA (CUI 37308310)
- Cod CPV
- 75250000-3 · Servicii de pompieri si de salvare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.080 RON
- Valoare atribuită
- 43.080 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 09:56
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
43.080 RON
din 43.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro