Ofertă refuzată
Cumpărare directă
reparatie ascensor
- Număr anunț
- DA22008395
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA VRANCEA (CUI 4410518)
- Furnizor / câștigător
- ELEVATOR - SYSTEMS S.R.L. (CUI 27510672)
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare finală
- 2.000 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 13:54
- Data finalizării
- 12.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.