Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie+reparatie Dacia LOGAN cf deviz

Număr anunț
DA22033793
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUN. RM.SARAT (CUI 17466766)
Furnizor / câștigător
GENERAL AUTOCOM SRL (CUI RO4103483)
Cod CPV
50111000-6 · Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.711,87 RON
Valoare atribuită
1.711,87 RON
Data publicării
12.12.2018 09:09
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.711,87 RON

din 1.711,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.