Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COMPLETARE REVIZIE TEHNICA A-3182
- Număr anunț
- DA22026738
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- APAN SRL (CUI RO2258503)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369,22 RON
- Valoare atribuită
- 369,22 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 14:01
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
369,22 RON
din 369,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro