Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie servicii de revizie Dacia Duster

Număr anunț
DA22025966
Autoritate contractantă
Penitenciarul Gherla (CUI RO4288292)
Furnizor / câștigător
SERVICE AUTOMOBILE 2 CLUJ SA (CUI RO8175687)
Cod CPV
50111000-6 · Servicii de gestionare, de reparare si de intretinere a parcurilor de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.816,54 RON
Valoare finală
1.816,54 RON
Data publicării
11.12.2018 13:40
Data finalizării
12.12.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.