Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Amenajare spatiu Beneficiar cu rafturi
- Număr anunț
- DA22033061
- Autoritate contractantă
- COMUNA CATINA (PRIMARIA CATINA) (CUI 4426174)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZITUL ARHIVELE TRANSILVANIA SRL (CUI 34381953)
- Cod CPV
- 79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 08:42
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro