Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARBURATOR MS 362/SRCF CTA

Număr anunț
DA22029461
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
COMFOREX IMPEX SRL (CUI RO10294531)
Cod CPV
42675100-9 · Piese pentru ferastraie cu lant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
844,53 RON
Valoare atribuită
844,53 RON
Data publicării
11.12.2018 15:21
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

844,53 RON

din 844,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.