Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motoferastrau Husqvarna 372 XP si PILA LANT MOTOFERASTRAU HUSQVARNA /STIHL

Număr anunț
DA22043700
Autoritate contractantă
Comuna SALCIOARA (CUI 4344236)
Furnizor / câștigător
TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
Cod CPV
42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.698,34 RON
Valoare atribuită
2.698,34 RON
Data publicării
12.12.2018 13:23
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.698,34 RON

din 2.698,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.