Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse echipamente de gradinarit

Număr anunț
DA22042841
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Benedek Elek Livezeni (CUI 29034486)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.799,93 RON
Valoare atribuită
7.799,93 RON
Data publicării
12.12.2018 12:58
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.799,93 RON

din 7.799,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.