Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sustinatoare de efort si medicamente
- Număr anunț
- DA22028199
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI RO13444099)
- Furnizor / câștigător
- MAGIC FARM SRL (CUI RO9112911)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.918,39 RON
- Valoare atribuită
- 6.918,39 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 14:44
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 18:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.918,39 RON
din 6.918,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro