Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse papetarie
- Număr anunț
- DA22035729
- Autoritate contractantă
- Comuna Agas (CUI 5002983)
- Furnizor / câștigător
- I.I. Diaconu I. Liliana (CUI 35926773)
- Cod CPV
- 42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 872,50 RON
- Valoare atribuită
- 872,50 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 10:06
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
872,50 RON
din 872,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro