Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acreditarea spitalului - mecanism ce poate asigura buna functionare si calitatea Evaluarea conformit
- Număr anunț
- DA22032511
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA "KOMPASS" (CUI 26639572)
- Cod CPV
- 80570000-0 · Servicii de perfectionare personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.200 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 08:09
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.000 RON
din 13.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro