Ofertă refuzată Cumpărare directă

TAROSIN cutie x 20 compr.

Număr anunț
DA22025690
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,30 RON
Valoare finală
134,30 RON
Data publicării
11.12.2018 13:32
Data finalizării
12.12.2018 16:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.