Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intocmire studii geotehnice pentru infrastructura rutiera

Număr anunț
DA22044930
Autoritate contractantă
COMUNA GHERGHESTI (PRIMARIA GHERGHESTI) (CUI 4975970)
Furnizor / câștigător
SIMPA CONSULT SRL (CUI RO17561261)
Cod CPV
71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.880,01 RON
Valoare atribuită
9.880,01 RON
Data publicării
12.12.2018 13:56
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.880,01 RON

din 9.880,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.