Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE PERIODICA A PRIZELOR DE PAMANT - 1 buc

Număr anunț
DA22039276
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN LUCHIAN MOINESTI (CUI 29105820)
Furnizor / câștigător
MARYELECTRIC SRL (CUI RO15168895)
Cod CPV
50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495 RON
Valoare atribuită
495 RON
Data publicării
12.12.2018 11:28
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495 RON

din 495 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.