Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie calculator laborator informatica

Număr anunț
DA22031790
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN (CUI 17378958)
Furnizor / câștigător
ELINFO TRAINING SRL (CUI 28563985)
Cod CPV
72100000-6 · Servicii de consultanta pentru hardware (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.974,98 RON
Valoare atribuită
1.974,98 RON
Data publicării
11.12.2018 19:10
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.974,98 RON

din 1.974,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.