Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie laser 785 nm pentru sistemul Raman LabRAM HR Evolution SN 1154, inclusiv schimbare diode

Număr anunț
DA22042214
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.210 RON
Valoare atribuită
11.210 RON
Data publicării
12.12.2018 12:41
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.210 RON

din 11.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.